Sunny Beach:
Studio im Saphire Komplex Sonnenstrand Bulgarien
numeru objektu: NL 11 6831

Cena:
53.000 €
Powierzchnia mieszkalna okolo:
37 m2
Liczba izb:
1
Oferujemy Państwu piękne studio w kompleksie „Saphire“ nad bułgarskim Morzem Czarnym w Słonecznym Brzegu. Nieruchomość zachwyca atrakcyjną lokalizacją, dobrą infrastrukturą oraz bliskością plaży i centrum popularnego kurortu.
Zadbany kompleks mieszkalny „Sapphire“ znajduje się zaledwie kilka kroków od centrum Słonecznego Brzegu oraz od długiej, piaszczystej plaży. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i atrakcje rekreacyjne.
Obiekt oferuje swoim właścicielom i gościom wiele udogodnień:
zadbane wspólne przestrzenie.
Odległość do plaży wynosi około 350 metrów. Budynek posiada świadectwo charakterystyki użytkowej (Акт 16) i nadaje się zarówno do celów wypoczynkowych, jak i do całorocznego użytku lub wynajmu.
Studio ma powierzchnię użytkową 37 m² i znajduje się na 5. piętrze.
Mieszkanie składa się z:
przedpokoju,…
połączonego pokoju dziennego i sypialni z kuchnią,
łazienki z prysznicem,
oraz balkonu z widokiem na miasto.
Roczna opłata za utrzymanie wynosi 9,6 euro za m².
Nieruchomość jest idealna jako mieszkanie wakacyjne, inwestycja kapitałowa lub przytulne miejsce wypoczynku nad bułgarskim Morzem Czarnym.
Typ mieszkania: Apartament
pietro: 5
ilosc pieter: 6
Obowiazek uiszczenia prowizji: nie
Powierzchnia uzytkowa okolo: 37 m2
Kuchnia: kuchnia zbudowana
Lazienka: Prysznic
ilosc sypialni: 1
ilosc lazienek: 1
Balkon: 1
basen: tak
Piwnica: nie
klimatyzacja: tak
Winda: tak
Dostepny bez barier: tak
Dostosowany jako mieszkanie wakacyjne: tak
okolica: apteka, autobus, możliwość robienia zakupów, ośrodek wczasowy, basen, bliskość plaży, zespól mieszkalny
Umeblowanie: tak
Widok: Rozlegly widok
Jakosc wyposazenia: Normalne
oplata domowa: 355,20 €
Stan: zmodernizowane
Może Ci się też spodobać

Nils Ott Group Eood
pani Anja Dehn
Hotel Bisser, Office Nr. 58240 Sunny Beach
telefon: +49 151 61042147
telefon komórkowy: +359 877 151485